ZeeLMS-نرم افزار جامع آموزشی

مشتریان

موسسات آموزشی ورتـا,
ریـمیک, هیراد آکادمی,
ذهن آتی, دکتر سین ب

خدمات

ارائه کلیه خدمات آموزشی, آزمون, برنامه درسی کلاس های آنلاین و آفلاین, سرویس ابری

سامانه جامع مدیریت آموزشی, بستری برای ارائه کلیه خدمات آموزشی و مشاوره ای می باشد.

LMS چیست؟

LMS یا سیستم مدیریت آموزشی مخفف Learning management system که در راستای متمرکز سازی سیستم آموزشی آنلاین در مجموعه ها و شرکت های متفاوت در حال توسعه و کمک به بهبود وضعیت آموزشی می باشد.

چرا استفاده از LMS برای سیستم های آموزشی لازم است؟

 1. کاهش دهنده هزینه های آموزشی:
  در روش سنتی برای آموزش حضوری هزینه زیادی صرف می شود.در روش آنلاین با کمترین هزینه می توانید آموزش رو با بهترین کیفیت و هزینه از سمت مجموعه آموزشی دریافت کنید. به دلیل نداشتن محدودیت زمانی و مکانی در این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه رفت و آمد در تایم هم صرفه جویی می شود.

 2. محیط ساده، کاربر پسند و امکان استفاده آسان:
  برای رابط کاربری مدیریت(استاد, ادمین و …) و فراگیر (دانشجو, دانش پذیر, دانش آموز و…) فضایی کاملا ساده جهت استفاده از دوره های آموزشی و آسان برای استفاده هر دو رابط است.

 3. کیفیت بالای تبادل صدا و تصویر:
  دوره ها, کارگاه های آموزشی و کلاس های آنلاین و مدیا کاملا با کیفیت بالا در این محیط بارگذاری و برگزار می شود. در کلاس ها کاملا تبادل صدا بدون مشکل و با کیفیت عالی پخش می شود. تصاویر در صورت نداشتن مشکل اینترنتی کاملا واضح است.

 4. پشتیبانی مناسب:
  یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم آموزشی داشتن پشتیبانی ۲۴/۷  می باشد.

 5. امکان دسترسی سریع، بدون نیاز به نرم افزار یا افزونه‌های خاص:
  به دلیل نداشتن آگاهی کافی عموم جامعه در جهت استفاده از فضای آموزشی آنلاین, این سیستم محیطی قابل دسترس برای سرعت بخشیدن به امر آموزش فراهم کرده است.

 6. امکان ارتباط و تعامل دو طرفه فراگیران و اساتید:
  یکی از نکات حائز اهمیت در این سیستم این است که رابط فراگیر و استاد کاملا می توانند در این محیط جهت رفع اشکال و پرسیدن سوالات خودو دریافت برنامه و هرگونه ارتباطی  با هم در تعامل باشند.

 7. امکان شخصی سازی کدهای نرم افزار کلاس آنلاین:
  یکی از بهترین ویژگی های این سیستم قابلیت شخصی سازی برای هر مجموعه و شرکتی است. با لوگو, برنامه ها, دوره ها, فضاسازی اختصاصی و… مختص مجموعه قابل تغییر خواهد بود.

 8. امکان یادآوری موارد مختلف (مانند زمان کلاس، تکالیف و…) به اساتید و فراگیران:
  قابل توجه است که این سیستم میتواند برای اساتید و فراگیران در جهت تداوم و استمرار در آموزش یادآور (نوتیفیکیشن) و برنامه کامل به شما ارائه دهد.

 9. امکان انجام نظر سنجی و گرفتن آزمون آنلاین:
  درست متوجه شدید یکی از کاربردی ترین ویژگی های این سیستم این است که قابلیت برگزلری آزمون آنلاین برای اساتید و فراگیران را به صورت هماهنگ و غیر هماهنگ به صورت تشریحی و یا چند گزینه ای دارد. ثبت سوالات در کامل ترین بانک سوالات به صورت تخصصی و با استفاده از کامل ترین متد فرمول نویسی انجام می شود و قابلیت افزودن عکس و تصویر به سوالات و پاسخ ها وجود دارد.

 10. قابلیت آپدیت تمامی فایل های دوره:
  اساتید و مدیران می توانند تمامی فایل های اشتراک گذاری شده قبلی خود را در هر زمانی مجدد آپدیت کرده و در کمترین زمان در اختیار فراگیران قرار دهند.

 11. طراحی ریسپانسیو:
  به بیان دیگر، یک LMS کارآمد و حرفه‌ای، متناسب با طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها و صفحات نمایش متفاوت آن‌ها طراحی می‌شود. چرا که ممکن است فراگیران و مخاطبان شما به دلایل مختلف به کامپیوترهای خود دسترسی نداشته باشند.

 12. دارای Player اختصاصی:
  برای حفظ ارزش قانونی مدیا های بارگذاری شده این سیستم دارای یک پخش کننده اختصاصی بدون نگرانی از کپی شدن فیلم های دوره های آفلاین است.

 13. سیستم Live:
  گاهی شما به عنوان یک استاد یا آموزش دهنده نیاز به برگزاری یک کارگاه یک روزه یا سمینار آنلاین دارید در جهت رفع این نیاز, این سیستم دارای ویژگی Live در بستر خود برنامه می باشد.

 14. امکان بارگذاری فایل:
  یکی دیگر از ویژگی های منحصربه فرد این سیستم این است که قابلیت بارگذاری فایل بدون محدودیت در نوع را دارد.

 15. ثبت برنامه هفتگی:
  یکی دیگر از امکانات جذاب برای موسسات آموزشی و کنکوری ثبت برنامه هفتگی در کمترین زمان ممکن برای دانش آموز و دریافت گزارشات روزانه از فراگیران می باشد.در این سامانه امکان ثبت نظر و بازخورد و عملکرد دانش آموز در پایان روز برای مشاور وجود دارد.

 16. گزارشات پویا:
  امکان ارائه انواع گزارشات آماری پویا برای موسسات و مجموعه ها وجود دارد.

این سیستم برای چه افرادی مفید و کاربردی می باشد؟

شمارنده
دانش آموز
1000
ساعت ویدئو آموزشی
0
ویدئو آموزشی
0